Jakość poparta doświadczeniem i cena wprost od producenta

Od kilkudziesięciu lat nasze wyroby dodają piękna i harmonii polskim parkom, ogrodom, pasażom i ulicom, czyniąc z nich atrakcyjną i przyjazną dla mieszkańców wspólną przestrzeń do życia.

O nas

Produkujemy dla Państwa elementy małej architektury miejskiej od 1974 roku. Obecnie jesteśmy ich wiodącym producentem. Nasze wyroby to połączenie jakości, trwałości oraz wyjątkowej estetyki.

Wyroby z betonu

Nasza oferta to produkty betonowe stworzone z najlepszych surowców i wyróżniające się estetyką wykonania. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować.

Nasze realizacje

Dbamy o doskonałą prezencję wszystkich naszych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z galerią realizacji.

dbałość o detale

Dbałość o detale

Nasze produkty dopracowujemy w każdym szczególe.

najlepsze surowce

Najlepsze surowce

Korzystamy z wysokiej jakości betonu, kruszywa, listew drewnianych oraz metalu.

bogata oferta

Bogata oferta

Szeroki wybór produktów jest gwarancją, że znajdziesz u nas idealnie pasujący produkt.

szybka realizacja

Szybka realizacja

Zapewniamy szybką realizację każdego zlecenia.

indywidualne zamówienia

Indywidualne zamówienia

Wykonujemy produkty na indywidualne zamówienia według wytycznych klienta.

terminowość

Terminowość

Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego dotrzymujemy ustalonych wcześniej terminów.

Zaufanie, jakim darzą nas klienci to efekt wieloletniej, solidnej współpracy

Zapoznaj się z naszymi referencjami.

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu potwierdza, że Firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek z siedzibą w Lubrzy przy ul. Wolności 28a - wyłoniona w drodze postępowania o udzielnie zamówienia publicznego - realizowała zadania wynikające z umowy na dostawę 180 sztuk betonowych koszy na odpady, zaopatrzone we wkład ze stali ocynkowanej, zgodnie z Katalogiem Mebli Miejskich Poznania. Zadanie zostało zrealizowane w 2016 roku. Dostawa wyświadczona przez Firmę ``KĘSBET`` została zrealizowana profesjonalnie, rzetelnie terminowo, bez zastrzeżeń z naszej strony. Dostarczone kosze z powodzeniem sprawdzają się w codziennym użytkowaniu w przestrzeni miejskiej.

zdm poznan

Ireneusz Woźny

Zastępca Dyrektora

Zarząd Usług Komunalnych w Stargardzie

Gmina Miasto Stargard - Zarząd Usług Komunalnych w Stargardzie informuje, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek zgodnie z umową nr 20/2017 zawartą dnia 27.10.2017 r. wykonała i dostarczyła 20 szt. ośmiokątnych koszy betonowych o pojemności 70 litrów, stabilnych w kolorze grys granitowy wraz z metalowymi wkładami do koszy. Firma ``KĘSBET`` zamówienie zrealizowała terminowo i z należytą starannością. Firma ta charakteryzuje się rzetelną i profesjonalną obsługą. Polecam firmę ``KĘSBET`` jako solidarnego partnera do współpracy.

Zuk Stargard

Katarzyna Rybaczuk

Dyrektor Zarządu Usług Komunalnych w Stargardzie

Urząd Miasta Ustroń

Miasto Ustroń, ul. Rynek 1 informuje, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek z siedzibą w Lubrzy zrealizowała zadanie: Dostawa koszy ulicznych na odchody zwierzęce, worków na psie odchody, przyulicznych koszy na śmieci oraz betonowych koszy na śmieci wraz z ich ustawieniem na terenie Miasta Ustroń. Zadanie zostało zrealizowane zgodnie z zamówieniem ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek dostarczyła Miastu Ustroń 7 sztuk koszy na odchody zwierzęce, 40 sztuk przyulicznych koszy na śmieci i 30 000 sztuk worków na psie odchody. Usługa została wykonana rzetelnie i terminowo. Powyższe jest podstawą do zarekomendowania Wykonawcy, ponieważ przedmiotowa usługa została wykonana należycie.

Miasto Ustroń

Jolanta Krajewska-Gojny

Zastępca Burmistrza Miasta Ustroń

Gmina Goleszów

Firma Kęsbet wykazała się dobrą organizacją związaną z dostawą. Zlecenie zostało zrealizowane sprawnie i solidnie. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę innym podmiotom jako rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

gmina Goleszow

Michał Kozłowski

Kierownik Referaty Komunalnego, Gmina Goleszów

Gminna Besiekierz

Produkty małej architektury firmy ``KĘSBET`` spełniły oczekiwania i były zgodne z opisem producenta. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera oferującego solidny produkt.

gmina Besiekierz

Jan Rodak

Kierownik GSTiK, Beskierz

Gmina Czarna Dąbrówka

Dostarczone wyroby betonowe zostały wykonane z dobrej jakości materiałów. Dotychczasowe doświadczenie uzyskane podczas współpracy z firmą pozwala stwierdzić, że jest to firma godna zaufania, której usługi można rekomendować innym partnerom.

Jan Klasa

Wójt Gminy Czarna Dąbrówka

Gmina Czarny Bór

Usługa polegająca na dostarczeniu koszy, ławek oraz stołów na zagospodarowanie ``Skweru Olimpijczyków`` w Czarnym Borze została wykonana prawidłowo, w terminie oraz z należytą starannością. Na podstawie własnych pozytywnych doświadczeń, z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług.

Gmina Czarny Bor

Tomasz Gromala

Sekretarz gminy, Gmina Czarny Bór

Gmina Głogówek

Dostawy były zawsze wykonywane z należytą starannością i bez zastrzeżeń oraz w terminie umownym. Współpraca z firmą ``KĘSBET`` pozwala potwierdzić profesjonalizm oraz zaangażowanie w powierzone zadania. Polecamy firmę ``KĘSBET`` jako godnego partnera do współpracy przy realizacji dostaw małej architektury miejskiej.

Gmina Głogówek

Barbara Wróbel

Zastępca Burmistrza, Gmina Głogówek

Gmina Grodzisk Wielkopolski

Dostarczone donice spełniały kryteria określone w zaleceniach a dostawy odbywały się z zachowaniem ustalonych terminów. Informujemy, że firma ``KĘSBET`` w profesjonalny sposób wywiązała się ze zleconych przez gminę Grodzisk Wielkopolski zadań. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę ``KĘSBET`` jako partnera solidnego, z którą Gmina Grodzisk Wielkopolski z pewnością będzie nadal współpracować.

Gmina Grodzisk Wielkopolski

Henryk Szymański

Burmistrz, Gmina Grodzisk Wielkopolski

Gmina Korfantów

Dostarczone materiały oraz usługi zostały wykonane zgodnie z zamówieniami. Realizacja poszczególnych zadań przebiegła sprawnie i terminowo. Usługi zrealizowane były rzetelnie. Współpracę z firmą ``KĘSBET`` oceniamy bardzo dobrze. Z całą pewnością możemy polecić usługi firmy przy realizacji wszelkich zadań związanych z małą architekturą miejską, gdzie wymagana jest sprawna i terminowa dostawa wysokiej jakości materiałów oraz sumienne i terminowe wykonanie usług montażowych.

Gmina Korfantow

Janusz Wójcik

Burmistrz, Gmina Korfantów

Kraków Airport im. Jana Pawła II

Produkty firmy ``KĘSBET`` charakteryzują się wysoką jakością, a dostawa zamówionych produktów zostałą zrealizowana terminowo, w sposób zgodny z oczekiwaniami Zamawiającego. Wykonawca przy realizacji zamówienia wykazał się profesjonalnością i należytą starannością. Satysfakcja z dotychczasowej współpracy oraz przytoczone powyżej fakty pozwalają nam wyrazić pozytywną opinię o firmie ``KĘSBET`` jako solidnego partnera do dalszej współpracy.

Kraków Airport

Paweł Galiak

Dyrektor Pionu Handlowego, Kraków Airport

Gmina Łapy

Dostawy zrealizowane przez firmę ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisława Kęsek z Lubrzy zostały wykonane terminowo, rzetelnie oraz w sposób należyty, zgodnie z warunkami określonymi w umowie i zamówieniu.

Gmina Łapy

Wiesław Kamieński

Zastępca Burmistrza, Urząd Miejski w Łapach

Parki Kultury w Powsinie

Firma ``Kęsbet`` zrealizowała dla Parku Kultury w Powsinie dostawę elementów małej architektury, w ramach prowadzonego przez m.st. Warszawa ``Programu przyjaznej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców``. Firma ``Kęsbet`` wykazała się dużym profesjonalizmem, doświadczeniem i terminową realizacją. Zamontowane stoły cechują się dużą wytrzymałością i wysokimi walorami estetycznym. Serdecznie polecam.

Park Kultury w Powsinie

Grzegorz Górski

Dyrektor Parku Kultury w Powsinie

Agrobaza

W imieniu Zarządu Spółki potwierdzam, że firma ``KĘSBET`` z siedzibą w Lubrzy dostarczyła na jedną z naszych inwestycji, tj. nad zalew w Nowej Dębie, betonowe ławki, donice i kosze. Zamówiony towar był estetycznie wykonany, dostarczony w określonym umową czasie i zgodny z opisem zamieszczonym w katalogu ofertowym.

agrobaza

Waldemar Misiak

Prezes Zarządu AGROBAZA

Gmina Bieruń

W bieżącym roku zakupiliśmy w firmie ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe 15 sztuk donic betonowych. Zlecenie zostało wykonane terminowo i profesjonalnie, a dostarczony towar był bardzo dobrej jakości i spełnił nasze oczekiwania.

Bieruń

Krystian Grzesica

Burmistrz Miasta Bieruń

Gmina Gorzkowice

Gmina Gorzkowice potwierdza, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe zrealizowała w 2017 roku zamówienie: 25 sztuk donic betonowych okrągłych kod 203 zgodnie z umową. Zakres umowy został wykonany w sposób należyty w wymaganym terminie i zgodnie z obowiązującymi normami.

Robert Kukulski

Zastępca Wójta Gminy Gorzkowice

Gmina Gostyń

W imieniu Gminy Gostyń potwierdzam, iż firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek z siedzibą w Lubrzy, ul. Wolności 28a zrealizowała w latach 2013-2017 dostawy elementów małej architektury tj. betonowych koszy ulicznych oraz stołów do gier. Dostawy wykonano rzetelnie, terminowo i z należytą starannością.

Gostyń

Jerzy Kulak

Burmistrz Miasta Gostyń

Gmina Gryfice

Firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek z siedzibą w Lubrzy, ul. Wolności 28a, zrealizowała w 2017 dostawę 8 szt. donic. Firma została wyłoniona w postępowaniu zgodnie z PZP art. 4, pkt 8. Przedmiotowe donice zostały dostarczone w zaoferowanym terminie i w ustalonej cenie. Jakość towaru jak i całej usługi zgodna z naszym oczekiwaniem. Firma rzetelna i wiarygodna.

Zuk Gryfice

Marek Lachowicz

Mistrz ds. koordynacji prac publicznych

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zaświadcza, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek, z siedzibą 48-231 Lubrza przy ul. Wolności 28a, dostarczyła w 2017 roku 23 szt. donic betonowo-drewnianych. Dostarczony asortyment w pełni spełnił oczekiwania Zamawiającego - Gminy Konstancin-Jeziorna zarówno pod względem wykonania, terminowości oraz estetyki wizualnej.

Konstancin-Jeziorna

Paweł Kralik

Kierownik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Spraw Lokalnych

Urząd Miasta Piekary Śląskie

Informujemy, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek, z siedzibą 48-231 Lubrza przy ul. Wolności 28a, zrealizowała zamówienie na 29 sztuk koszy ulicznych betonowych. Zamówienie zostało zrealizowane należycie.

Piekary Śląskie

Adam Maruszczyk

Naczelnik Wydziały Inwestycji Gospodarki Komunalnej

Zarządu Zieleni Miejskiej w Rzeszowie

Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie poświadcza, że Firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe - Stanisław Kęsek w 2017 roku realizowała umowy nr 6.ZO.233.2.2017 z dnia 15 lutego oraz 76.ZO.233.16.2017 z 23 października, polegające na wykonaniu oraz dostarczeniu betonowych koszy na śmieci wraz z wkładami z blachy ocynkowanej. Umowy zostały zrealizowane terminowo, a dostarczony towar charakteryzował się wysoką jakością wykonania oraz zgodnością z wymaganiami zamawiającego.

Rzeszów

Aleksandra Wąsowicz-Duch

Dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Rzeszowie

Powiatowy Zarząd Dróg w Sejnach

Powiatowy Zarząd Dróg w Sejnach potwierdza, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek z siedzibą w Lubrzy, ul. Wolności 28A, realizowała w grudniu 2017r. na rzecz Powiatu Sejneńskiego zamówienie na następujące wyroby betonowe: donice betonowe w ilości 6szt. Dostarczone materiały zostały wykonane zgodnie z zamówieniem.

Sejny

Jarosław Polens

Kierownik Powiatowego Zarządu Dróg w Sejnach

Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli

Niniejszym listem referencyjnym potwierdzamy, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek z siedzibą w Lubrzy w ramach podpisanej umowy zrealizowała zamówienie na dostawę koszy ulicznych, w tym 300 szt. koszy betonowych oraz 50 szt. koszy metalowych. Zamówienie zostało zrealizowane z należytą starannością i zgodnie z ustalonym terminem realizacji. Współpraca z firmą ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek oceniamy bardzo dobrze i rekomendujemy jako solidnego wykonawcę i dostawcę.

mzk

Anna Pasztaleniec

Prezes Zarządu MZK Stalowa Wola

Gmina Żukowo

Gmina Żukowo z siedzibą ul. Gdańska 52 w Żukowie niniejszym pismem potwierdza, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek była wykonawcą zadania pn.`` Zakup koszy ulicznych`` na podstawie zleceń z dnia 14.03.2017r, 15.05.2017r. oraz 03.10. 2017r. ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek wywiązała się z podpisanego zlecenia w należyty sposób. Dostawa koszy odbywała się sprawnie i terminowo.

Gmina Żukowo

Grzegorz Rek

Kierownik Referatu Gminy Żukowo

Urząd Miasta i Gminy Września

Firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe, Stanisław Kęsek zrealizowała dla Urzędu Miasta i Gminy we Wrześni w 2017 roku w ramach zlecenia dostawę 300 sztuk kwadratowych koszy betonowych. Zlecenie zostało zrealizowane w terminie, zgodnie z przyjętymi normami, bez uwag co do jakości dostarczonego produktu co wskazuje na duże doświadczenie i fachowość w realizacji zamówień.

Września

Marek Przyjemski

Kierownik Referatu Komunalnego Wrześni

Miasto Tomaszów Lubelski

Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski zaświadcza, że ma bardzo dobre doświadczenie wynikające ze współpracy z firmą ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek z siedzibą w Lubrzy, kupując w 2015-2018 kosze betonowe, wkłady i stojaki na rowery. Praktyka współpracy pozwala stwierdzić, że wyroby Firmy ``KĘSBET`` są wysokiej jakości, estetyczne, mają ciekawą kolorystykę betonu , odporne i trwałe, w pełni sprawdzają się w warunkach miejskich. Realizacja zamówienia przebiegła pomyślnie. Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę polecić firmę ``KĘSBET`` jako sprawdzonego, rzetelnego i solidnego wykonawcę.

Tomaszów Mazowiecki

Tadeusz Wagner

Zastępca Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski

Gmina Szaflary

Oświadczam, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek z siedzibą w Lubrzy w terminie i z należytą starannością wykonała w lipcu 2016 roku dostawę 20 koszy betonowych i 23 ławek oraz we wrześniu 2017 dostawę 3 ławek betonowych. Polecamy firmę ``KĘSBET`` jako rzetelnego dostawcę wyrobów betonowych.

Gmina Szaflary

Rafał Szkaradziński

Wójt Gminy Szaflary

MOSiR Łódź

Gmina Miasto Łódź- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi informuje, że firma ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe z siedzibą przy ul. Wolności 28a, 48-231 Lubrza, wykonała i dostarczyła na nasze obiekty leżaki betonowe z drewnianymi listwami w ilości 26 szt. Zamówienia zostały zrealizowane rzetelnie i terminowo. Jakość ww. elementów małej architektury spełniła nasze oczekiwania. Współpraca w trakcie realizacji zadań układała się bez zastrzeżeń. W związku z powyższym rekomendujemy firmę ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe jako solidnego wykonawcę.

Iwona Safjanowska

Zastępca Dyrektora

Urząd Miejski w Sosnowcu

Gmina Sosnowiec zaświadcza, że Wykonawca ``KĘSBET`` Wyroby Betonowe Stanisław Kęsek w ramach umowy z dnia 07.05.2021r. zrealizował dostawę ławek i koszy do magazynu wskazanego przez Zamawiającego w ramach zadania: ``Zakup elementów małej architektury wraz z dostawą``. Wykonawca zrealizował zadanie terminowo i zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego.

Jeremiasz Świerzawski

Zastępca Prezydenta