Stoły do gier – kluczowy element integracji społecznej

Stoły do gier – kluczowy element integracji społecznej

Betonowe stoły do gier to powszechne wyposażenie architektury miejskiej. Stoły do ping ponga, gry w szachy albo tenisa stołowego mogą stać się ważnym elementem integracji społecznej. Dlaczego jeszcze warto zamontował betonowy stół do gier? Wyjaśniamy.

Betonowy stół do ping ponga i tenisa – frajda dla dzieci i dorosłych

Stoły do gier to popularne elementy miejskiej architektury, powszechnie montowane na terenach rekreacyjnych. Można je spotkać zwłaszcza w parkach czy innych obszarach zielonych, ale też na osiedlach, w szkołach, miejskich obiektach kulturalno-rozrywkowych, klubach itp. Stanowią ważne uzupełnienie i element placów zabaw, placyków oraz innych miejsc przeznaczonych do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Są montowane na parkingach i terenach piknikowych. Zapewniają świetną zabawę i rozrywkę osobom w każdym wieku. Z betonowych stołów do ping ponga albo tenisa chętnie korzystają dzieci, osoby dorosłe i seniorzy.

Stół do tenisa stołowego betonowy może stać się ważnym elementem przestrzeni publicznej integrującym lokalną społeczność, np. mieszkańców osiedla. Spotkanie przy stole do gry w szachy bądź ping ponga pomoże nawiązać nowe znajomości oraz rozwijać sąsiedzkie relacje. Stoły tego rodzaju są często montowane na osiedlach, placach zabaw czy w parkach, tj. w miejscach w niedużej odległości od osiedli, bloków i domów. To zatem świetna propozycja dla osób, które poszukują ciekawej rozrywki na świeżym powietrzu, a nie mają czasu ani chęci na wyjazd do profesjonalnych obiektów sportowych.

Stół do ping ponga betonowy i nie tylko – rodzaje stołów do gier

Bogata oferta stołów betonowych zewnętrznych pozwala na uzupełnienie placu rekreacyjnego, parkingu lub innego terenu w akcesoria przeznaczone do różnego rodzaju gier. Kwadratowe i prostokątne stoły występują w kilku rozmiarach. Zazwyczaj mają w komplecie dwa albo cztery siedziska bądź długie ławki z oparciem lub bez oparcia. W zależności od modelu stoły są wyposażone w blaty z szachownicą, planszą do chińczyka, szachów lub warcabów, a w wersji prostej do gry w karty. Stół do tenisa stołowego betonowy, stół do ping ponga, a nawet do gry w piłkarzyki to gwarancja znakomitej zabawy dla osób w każdym wieku.

Stabilne i wytrzymałe stoły do tenisa stołowego betonowe

Wysokiej klasy stoły do gier są wykonywane z masywnego betonu pokrytego preparatem ochronnym, który wraz z drewnianym siedziskiem i solidnym blatem tworzy wytrzymałą, stabilną oraz odporną na warunki pogodowe konstrukcję. Stoły z betonu są odporne na opady atmosferyczne, słońce i mróz. Ponadto cechują się świetną trwałością i bardzo trudno ulegają zniszczeniom mechanicznym.

Konstrukcje można przytwierdzić do dowolnego podłoża. Niektóre stoły są mocowane do powierzchni na asfalcie lub kostce poprzez przykręcenie kołkami rozporowymi. Na miękkiej powierzchni można je natomiast przytwierdzić za pomocą kotwienia na specjalnych prefabrykowanych fundamentach. Dzięki swej wadze oraz trwałemu przytwierdzeniu do podłoża stoły bardzo trudno przesunąć i ukraść.